TECHNOLOGIA

STEROWNIK WSZYSTKO-W-JEDNYM

DOSTĘPNY TYLKO DLA MODELI MONO I TUSCANY

Łatwy w instalacji, firma MSpa poszła o krok dalej i połączyła kontroler w skrzynkę kontrolną. Ulepszony panel zapewnia więcej miejsca na obsługę. Powiększony ekran i lekko pochylony kąt ułatwiają obserwację na zewnątrz podczas siedzenia w spa. Wszystkie zmiany mają na celu poprawę komfortu użytkowania, wszystkie funkcje są dostępne na wyciągnięcie ręki.

Panel wyświetlacza i obudowa skrzynki kontrolnej są ze sobą gładko i płynnie połączone, co eliminuje ryzyko przenikania deszczu po umieszczeniu i przechowywaniu spa na zewnątrz. Utrzymując spójną estetykę produktów marki MSpa, panel ma elegancki wygląd. Dzięki ciemnoszaremu ekranowi wszystkie liczby są wyraźnie widoczne, nawet w bardzo słoneczne dni.

PRZEWODOWY STEROWNIK

Panele kontrolne MSpa zostały unowocześnione do nowo zaprojektowanego przewodowego kontrolera, który może być przechowywany poza wanną. Możesz użyć zintegrowanego kontrolera przewodowego, aby w łatwy sposób korzystać ze wszystkich funkcji, bez instalowania dodatkowego panelu sterowania. Zminimalizowaliśmy proces konfiguracji, aby jak najszybciej rozpocząć chwilę przyjemności.

REGULOWANE BĄBELKI

Opatentowany 360-stopniowy system strumieni powietrznych wypełnia spa tysiącami bąbelków. Naprzemiennie ustawione dysze dmuchają bąbelki w kierunku centrum spa, tworząc zrównoważony, wszechstronny masaż ciała. Teraz możesz dostosować doznania związane z bąbelkami poprzez 3-poziomową regulację intensywności w produktach z serii PREMIUM, ELITE I CONCEPT.

DYNAMICZNE STRUMIENIE POWIETRZA

Ciepło wody pobudza krążenie i przyspiesza usuwanie nagromadzonego kwasu mlekowego, a wypór wody generowany przez 104-138 dynamicznych strumieni powietrza unosi w wodzie ciało użytkownika zdejmując nacisk ze stawów.

DYSZE HYDROMASAŻOWE

Dysze do hydromasażu, zamontowane w produktach z Serii ELITE, oferują orzeźwiający masaż wodny z regulacją kierunków i poziomów intensywności. Masaż poprawia jakość snu, zmniejszając nacisk na stawy i mięśnie, co zmniejsza dyskomfort w nocy.

GENERATOR OZONU O3

Zintegrowany ozonator to wyjątkowa funkcja w produktach z serii PREMIUM, ELITE I CONCEPT. Higiena ozonowa to najbardziej wydajna naturalna metoda zabijania szkodliwych organizmów w spa bez użycia chemikaliów.

SYSTEM ZAPOBIEGANIA POWSTAWANIU LODU

W większości przypadków zaleca się, aby nie opuszczać ani nie konfigurować spa, gdy temperatura na zewnątrz spadnie poniżej 4°C (39.2°F).

Co się stanie, jeśli temperatura nagle spadnie, ale nikogo nie będzie w domu? A co, jeśli użytkownicy będą chcieli zrobić sobie przerwę od używania spa i wrócić do korzystania z niego później?

Zupełnie nowy SYSTEM ZAPOBIEGANIA POWSTAWANIU LODU będzie pilnował twojego spa, aby strzec granicy bezpiecznej temperatury. Gdy temperatura wody spadnie poniżej 1°C (33.8°F), grzejnik włączy się automatycznie, aż woda zostanie podgrzana do 3°C (37.4°F). Rozwiązanie to pomaga zapobiegać przed zamarzaniem wody. System cyrkulacji, pompa i rura zostaną w ten sposób ochronione.

INTELIGENTNA FILTRACJA

Zaawansowana 4-godzinna funkcja automatycznej filtracji z nowym wkładem filtracyjnym, który składa się z 90 zakładek i ma powierzchnię filtrującą 0,3m2, jest najbardziej wydajnym systemem filtracji na rynku.

ZMIANA WKŁADU FILTRA

Aby zapewnić najlepszą jakość wody w spa, kontroler MSpa jest wyposażony w przypomnienie o wymianie wkładu filtra, dzięki czemu nie zapomnisz o wymianie wkładu filtra co 150 godzin.

TECHNOLOGIA CIEPŁA PCT

Firma MSpa w swoich produktach stosuje technologię PTC (dodatni współczynnik temperaturowy) we wszystkich produktach spa. Zapewnia to wrażenia ciepłego i komfortowego spa oraz szybkiego nagrzewania.

 1. Wysoce wydajna technologia ceramicznego nagrzewania
 2. Wyższa wydajność grzewcza w porównaniu do elementów grzewczych ze stali nierdzewnej
 3. Oszczędność energii i niskie koszty eksploatacji
 4. Dłuższa żywotność
 5. Patent MSpa PTC
 6. Pięć kluczowych zabezpieczeń:
  • Ochrona grzałki
  • Zapewnienie temperatury
  • Maksymalna ochrona temperatury
  • Konstrukcja z podwójną izolacją
  • Uziemienie ochronne rdzenia
  • Całkowite odłączenie wody i energii elektrycznej

MATERIAŁ DWF

Dzięki bardzo sztywnemu materiałowi DWF, nowa seria CONCEPT prezentuje niespotykany jak dotąd wygląd zewnętrzny oraz doskonałą trwałość i niewiarygodną lekkość. Jest to część łącząca klasyczny styl ze współczesnymi akcentami.

TECHNOLOGIA RHINO

Nasze spa wykonane są z 6-warstwowej tkaniny Rhino-Tech. Jest to zaufany materiał, który składa się z sześciu warstw, takich jak: ochronna przed promieniami UV, PCV po obu stronach, warstwa tkaniny laminowanej, oraz dwustronnie wzmacniana warstwa powlekana. Jesteśmy dumni z tego ekologicznego materiału, który jest również odporny na mróz i rozdarcie.

SZYBKI KONTAKT

Trzydnik Duży 63B

23-230 Trzydnik Duży

Telefon: +48 667 062 946

Email: [email protected]

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek

8:00 – 16:00

© 2020 TechSystem | Design by IDS